Tezgah Arası Kaplama

Tezgah Arası Cam

Kolay temizlik ve hijyen sağlar, sınırsız renk seçeneği vardır, aklınıza gelebilecek her türlü desen ve görüntü model olarak kullanılabilir, ısı ve sıcaklığa dayanıklıdır. mutfak cam, tezgah arası cam, mutfak tezgah arası veya cam mutfak adına her ne derseniz. Camın eşsiz zerafeti ve hijyenik yapısı artık mutfağınızda.
Mutfak için tezgah arası cam panel temperli cam veya tripleks lamine camdan yapılmıştır. Böyle bir apronun ana özellikleri şunlardır: onun mukavemet ve darbe dayanımı ; ateşe dayanıklılık ; sıcaklık farklılıklarına karşı tarafsızlık; kimyasal saldırıya karşı direnç ; fiziksel etkilere karşı yüksek direnç; tezgah arası cam panelin bu özellikleri , mutfak için malzemenin diğer versiyonlarına göre avantajını belirler.

TEZGAH ARASI CAM KAPLAMALARI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ


Tezgah Arası Seramik

Aynı şekilde kullanılacak materyalleri, kullanım özelliklerini, bakım koşullarını öğreneceksiniz. Örneğin en uzun ömürlü ve dayanıklı tezgahın binlerce yıldır var olan doğal taş granit, daha doğaya yakın seçeneğin ahşap, modern ve sakin bir görünümün corian, profesyonel bir şef görünümlü tezgahın çelik, uygun fiyatlı seçeneklerin laminat olduklarını keşfedeceksiniz.
Eğer tezgahın uzun ömürlü olmasını istiyorsanız granitten daha iyi bir seçenek düşünülemez. Çiziklere ve sıcağa çok dayanıklı olan granit aynı zamanda leke tutmaz ve suya da dayanıklıdır. Granit fiyatları diğer materyallere göre daha yüksek olacaktır.

TEZGAH ARASI SERAMİK KAPLAMALARI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ