Kapılar

Amerikan Panel Kapılar

Neden amerikan kapı? Uygun fiyat, çabuk tedarik ve kolay montaj diyebiliriz. Normal kollar kullanılmakla beraber, otel kilidi dediğimiz topuz kollar da bu kapılarda sıkça kullanılmaktadır.Amerikan kapılar hafif kapılardır. Camlı ve camsız olarak üretilir. Bu kapılar ülkemizde imalatı ve mağaza satışları en yoğun olan ve tüm kapı mağazalarında bulabileceğimiz kapılardır. Amerikan kapı panel ve camsız kapı olarakta bilinir. . Amerikan kapı yüzeyi mdf kaplıdır ve standart fabrikasyon ölçülerdedir. genelde kapıların panellerinde kullanılan mdf de amerikan kapılarda kullanılır.Amerikan kapı özelliklerinden birtanesi uygun fiyat olmasıdır. Temizliği kolaydır, nemlenme yapmaz. Pres kapılar ve kaplama kapılara göre amerikan kapı hafif ve taşıması kolaydır. Bu kapıların cilaları fabrikasyon yada el ile de yapılmaktadır.

AMERİKAN PANEL KAPILARI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Lake Kapılar


NEDEN LAKE KAPI?
Lake Kapı tercih etmeniz için pek çok sebebiniz var , işte onlardan birkaçı: Dayanıklıdır: Lake kapılar ham MDF üzerine Polyester astar atılıp daha sonra poliüretan boyalarla boyandığı için, boya MDF ile %100 kaynaşır. Boyama ile MDF’nin dış ortamla irtibatı tamamen kesilmiş olur böylece kapılarınız buhardan,nemden ve sudan kesinlikle etkilenmez. Dekoratiftir : Lakenin pürüzsüz görünümü sıradan bir MDF’yi muhteşem bir mobilyaya dönüştürebilir ve evin hangi köşesinde kullanırsanız kullanın, çekici bir görünüm yaratabilirsiniz. Uzun vadede ekonomiktir : Lake kapılar boyalı kapılar olduğundan dolayı renginden sıkıldığınızda düşük bir bedel ödeyerek istediğiniz renge çevirebilirsiniz.Diğer kapı türlerinde bunu yapmanız mümkün değildir;kapağınızı tamamen değiştirmek zorundasınız.Böylece kapılarınızı yeniden yaptırmaya gerek kalmadan kapıların rengini değiştirmek suretiyle kapılarınızı yenilemiş olursunuz. Tasarımda özgürlük verir : Diğer kapı cinslerinde üretici firmanın ölçülerine,renklerine ve üretim tarzına bağımlı kalırsınız.Halbuki lake de böyle bir sınırlama yoktur , mobilyanız için istediğiniz şekli tasarlayabilir ve bunu lake boya ile boyayabilirsiz. Yıllar sonra bile canlı ve parlak kalabilir:Lake Kapılarınızı yıllar sonra pasta&polish yaptırdığınızda bile, kapılarınız ilk günkü parlaklığına ve canlılığına kavuşur.

LAKE KAPILARI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Melamin Kapılar

Melamin sadece orman ürünleri sektöründe kullanılmayan farklı sektörlerde de sıkça adını duyduğumuz bir ürün. Doğadaki ağaç desenleri birebir olarak metal silindirlere işlenir, Bu işlem sonrası ortaya ağaç deseni işlenmiş silindir şeklinde metal kalıp ortaya çıkar. Her desen için ayrı bir silindir gereklidir. Daha sonra özel baz kağıtlara bu silindirler vasıtası ile renklendirme işlemi yapılır. Ortaya ağaç deseni olan ve farklı renklerde dekor kağıdı çıkar, Dekor kağıtları emprenye hatlarında çeşitli işlemlerden geçerek mukavemet kazanır. Melamin Kapıyı Folyo kapıdan ayıran ve onu uzun ömürlü kılan en önemli işlem dekor kağıdının emprenye işleminden geçmesidir. Son üretim aşaması olarak emprenyeli dekor kağıtları yüksek yoğunluk ve özel yüzey zımparasına sahip hdf plakalara yüksek basınç ve ısı değerlerine ulaşabilen presler ile preslenerek hdf yüzeyine sabitlenir. Bu işlem sırasında tutkal gibi yapıştırıcı özelliğe sahip ürünler kullanılmaz. Isı ve yüksek basınç buradaki en önemli unsurdur.

MELAMİN KAPILARI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Membran Kapılar



Şık görünümü, kaliteli malzemeler ile üretilen membran pvc kapılar, uzun süredir çok tutulan modeller arasında. Tosya ahşap farkı ile en iyi kapılar sizinde hakkınız.Membran pvc kapı, kanserojen madde içermez, PVC’den üretilir.Aslında diğer adı da pvc kapıdır. Yüksek ısının mdfye uygulanması sonucu üretilmektedir.  Ürettiğimiz membran pvc kapılar ısı ve suya karşı önemli derecede dayanıklıdır. Genellikle lake, ahşap, laminant kapılara göre daha kalın bir yapıya sahiptir.Aşağıda elimizde bulunan kapı modellerini inceleyip, kodlarını görebilirsiniz.

MEMBRAN KAPILARI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ